Laaduriga hoolduses käies väldid riske

700-sarja-46

Kas sul tuleks pähe oma auto või jalgratas hooldamata jätta? Ei, sest sa juba tead, millised jamad sind sel juhul ees ootavad. Mõned neist puudutavad ohutust, mõned töökindlust ja enamik neist ka rahakotti.

Laaduriga on sama lugu. 

Nii Avanti laadurid, kui ka selle külge paigaldatavad töövahendid vajavad korrapärast hooldamist: õlitamist, määrimist ja tolmupuhastust, aga kindlasti ka regulaarset hooldustöökojas käimist. 

Seal leitakse üles probleemid, mida sa ise ei oska tähele panna, aga mis võivad kõige kibedamal tööajal laaduri platsile seisma jätta.

Mis võib juhtuda, kui sa oma laaduriga hoolduses ei käi?

Oletame, et sa alustad uue kliendi juures tööd. Sa pole oma masina(te)ga hoolduses käinud, sest arvad, et saate meestega õlivahetuse jm nipet-näpet töödega ise hakkama.

Aga nüüd on tööde tähtaeg kukil… ja masinal tekib kõige ootamatumal hetkel rike, sest üks oluline jupp on ära kulunud! Paha lugu, mis? Töö seisab, lepingu täitmine on kahtluse all ja aeg muudkui tiksub. Tagatipuks kulub remondile raha, millega sa ei ole arvestanud.

Või teine näide.

Su laadur töötab laitmatult, kõik on kena, aga ühel hetkel süttib see lihtsalt põlema! Niitmisel oli suur hulk ebemeid katete alla läinud, mis on aja jooksul ära kuivanud ja nüüd piisas vaid ühest sädemest, et pahandus majas oleks.

Suure (no ikka väga suure) tõenäosusega oleks saanud mõlemaid olukordi regulaarse hooldusega vältida. Neil laaduriomanikel, kes seda teevad, on süda palju rahulikum ja olgem ausad, neil pole ka ootamatuid väljaminekuid.

Ja isegi kui su hooldamata laaduriga mingeid ootamatusi ei juhtu, siis seda me saame oma kogemuse järgi küll öelda, et regulaarselt hoolduses käinud masinad lihtsalt peavad kauem vastu. Aastaid.

Mida me hoolduses teeme?

Kõigepealt vaatame masina väljast üle: kas hakkab midagi silma, mis pole nii nagu peaks. Järgmisena vahetame õlid ja filtrid ja kontrollime üle liigendite seisukorra. Vajadusel määrime või vahetame need välja.

Kontrollime ka põhjalikult laaduri vastavust tehase nõuetele. Nii saame kindlad olla, et masinat on ohutu kasutada ja see töötab nii nagu ette nähtud – järelikult on ka tema oodatav eluiga selline nagu tehas on ette näinud.

AVANT_Hooldus

Kui tihti peaks hooldusesse tulema?

Uhiuue laaduri puhul tuleb esimene hooldus teha 50 töötunni järel, edaspidi 400 töötunni või 1 aasta tagant. Täpsem ajaperiood sõltub muidugi mudelist ka.

Paneme sulle südamele, et hooldust vajavad ka töövahendid: sahad, puhastusharjad, muruniidukid jne. Nende korras hoidmine on lihtsasti ise tehtav, aga kindluse mõttes võid ka need alati hooldusesse tuua.

Igaks juhuks mainime, et lisaks Avanti seadmetele hooldame ka Sami töövahendeid.

Mida sa ise ära teha saad?

Just, sa saad ka ise oma laaduri eluea pikendamiseks ja pidevaks korrashoiuks palju ära teha.

  • Määri liikuvaid osi.
  • Kontrolli keskliigendi ja poomi seisukorda.
  • Vaata üle rehvirõhk.
  • Puhasta masin tolmust.
  • Määri töövahendeid spetsiaalse määrdega.
A35411-Pressure-washer-work-5

Asume lähedal, vajadusel otse sinu koduhoovis

Meiega on lihtne: me ei asu sinust kuigi kaugel. Esindused asuvad Sauel, Tartus, Pärnus ja Valgas. 

Lisaks esindustele on meil aga head hoolduspartnerid ka Saaremaal, Muhumaal, Hiiumaal ning Ida- ja Lääne-Virumaal. 

Kui need paigad sulle ikkagi kaugeks jäävad, vurame oma hooldusbussiga otse sinu koduhoovi või tööplatsile kohale ja hooldame su laaduri üks-kaks-kolm ära. Hooldusbusse on meil muide mitu tükki, nii et sa ei pea muretsema, et ehk on järjekord pikk või on mõni muu häda.

Kui kaua hooldus aega võtab?

Nii hooldus- kui ka võimalikud parandustööd käivad meie juures kiirelt. Kui peale õli ja filtrite midagi vahetamist ei vaja, võib juhtuda, et saad masina kätte juba samal päeval.

Mis puutub aga vahetamist vajavatesse juppidesse, siis enamik neist on meil pidevalt olemas ja suur osa neist ka hooldusbussis kaasas.

Kui selgub aga, et peame mõne osa tellima, siis ka see käib ruttu. Avanti tehas asub üle lahe Soomes, nii et tarneahel on võrreldes mõne teise teenusepakkujaga olematult lühike.

Nii et ka suuremad parandustööd saavad 2–7 päeva jooksul valmis.

Püsikliendina saad asendusmasina ja lisagarantii

Hankkijan-koulutustilaisuus-6

Kui su regulaarses hoolduses käinud laadur vajab remonti, saad meie käest asendusmasina. Hoolitseme selle eest, et su hooajalised tööd mingil juhul seisma ei jääks.

Hoolduse kliendina säilib sinu laaduril ka tehase garantii, mis annab su masinale parima järelturu väärtuse. Seda muidugi juhul, kui oled hoolduses käinud meie juures ja me oleme saanud su masinal silma peal hoida.

Viska meie püsikliendiprogrammile pilk peale, seal on sinu jaoks veel mitu head nüanssi.

Meie jaoks on väga tähtis, et sul oleks oma masina seisukorrast alati selge pilt ees. Nii väldid olukordi, kus masin kriitilisel hetkel üles ütleb või töötajatele ohtlikuks muutub.

Aitame sul lisakulu ja mõttetut stressi ennetada.

Ootame sind hooldusesse!