fbpx Skip to content
tanavaharjad_sami_kampaania
SAMI_veebibanner_mobiil

Tänavad puhtaks nüüd 15% soodsamalt

Harjade väljatöötamisel oleme arvesse võtnud põhjamaiste kasutajate kogemust ja soove. Võid olla kindel, et sinu valitud hari on välja töötatud arvestades teiste kasutajate kogemusi ja tootearenduse parimaid praktikaid.
Kogurhari_SweeperCB2000

Kogurharjad

Kogurhari on ette nähtud kõvakattega teede ja platside puhastamiseks prahist, jäätmetest, puulehtedest, kergest killustikust või mõnest muust taolisest materjalist. Külgharja(de) abil saab mustuse kätte ka äärekivide, piirdeaedade ja seinte äärest. Hüdrosüsteemi abil avatava luugiga on kogurharja tühjendamine mugav.

Kopphari_SweeperK2500

Koppharjad

Koppharjaga on mugav kokku koguda talvel libeduse tõrjeks teedele puistatud liiva ja sõelmeid. Kopphari teeb kiireks ja mugavaks ka ehitusjäätmete, väliüritustel tekkinud sodi, puulehtede jms kogumise. Jäätmed saab tõsta otse prügikonteinerisse või veoki kasti. Hari kogub nii edaspidi, kui tagurpidi liikudes, seega saab harja kasutada ka tee ehitustöödel.

Kopphari_SweeperK2500
Rootorhari_SweeperHB-3000

Rootorharjad

Rootorhari on ette nähtud kõvakattega teede ja platside puhastamiseks prahist, jäätmetest, puulehtedest, kergest lumest ja killustikust või mõnest muust taolisest materjalist. Teed kopeeriva konstruktsiooniga harja raam teeb töötamise lihtsaks ja efektiivseks..

HW_Hari_SweeperHW

HW-harjad

Ratastele toetuva tänavapuhastusharjaga saab lihtsasti puhastada nii sõidu- kui kõnniteed. Hari saab hakkama ka kergema lumega.

HW_Hari_SweeperHW

Kampaania tingimused

-15% soodustus kehtib kõikidele laos olevatele SAMI harjade ja esitatud päringutele, mis on saadetud hiljemalt 04.06.2023.

 
 

Päringuvorm

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

Nimi(Nõutud)
Palun märkige maakond, kus toimub ettevõtte põhitegevus.
Kirjutage allpool, milleks masinat vajate. Mis tööd on põhilised? Kui raskeid tõsteid on vaja teha? Missuguseid töövahendeid planeerite nüüd ja edaspidi kasutada? Mida täpsemini vajadusi kirjeldate, seda paremini oskame soovitada sobivat laadurit ja töövahendeid. Kui soovite täpsustavat infot hoopis telefoni teel, andke selles teada. Helistame Teile!
This field is for validation purposes and should be left unchanged.