SAMI MASINAKESKUSE müügihallid töötavad tavapärselt!

A36730 Flail mower 1200 work 4

Viirusest põhjustatud olukorda silmas pidades on meie jaoks praeguses olukorras kõige olulisem tervisekaitse ja ohutuse tagamine. Meie igaühe kohustus on teha kõik endast olenev, et tõkestada viiruse levikut.

Kuna meie osakonnad tegelevad ka laadurite hooldusega, on meie esindused avatud ning valmis neid teenindama.

Kliendina võite olla täiesti kindel, et me oleme oma esindustes võtnud kasutusele meetmed, et vähendada nakatumisohtu ja vajadust olla füüsilises kontaktis.

Me järgime soovitusi, mida jagab Terviseamet ja Vabariigi Valitsus koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Sami Masinakeskus OÜ on kasutusele võtnud järgnevad meetmed:

  • Kõik meie kontorid ja esindused on varustatud desinfektsioonivahenditega, mis on saadaval nii meie klientidele kui ka töötajatele.
  • Viime oma ruumides koristustoiminguid läbi tavapärasest sagedamini ning samuti desinfitseerime olulisi kontaktpindu ja ruume nagu näiteks uste käepidemed ning tualettruumid.
  • Nakkusohtlikel või nakkusele viitavate sümptomitega töötajatel ei ole lubatud tööle ilmuda.
  • Palume kõikidel klientidel, kes ei ole oma tervislikus seisundis täielikult kindel või kui olete viimase 14 päeva jooksul viibinud Covid-19 viirusest mõjutatud piirkondades, võimalusel oma aeg meie juurde tühistada või edasi lükata. Oleme uue aja broneerimisel paindlikud ja vastutulelikud.
  • Oleme kättesaadavad telefoni, tekstsõnumi ja e-posti teel, seega nende jaoks, kel pole võimalust meid külastada, ei muutu igapäevases suhtluses palju.
  • Väldime oma ruumides kehakontakti.

Müük ja teenindused töötavad tavapäraselt.

Olete oodatud meile külla ning ühtlasi võite olla täiesti kindlad, et võtame vastutuse nakkusriski vähendamise eest meie ruumides. Seame prioriteediks kõigi meie tervise. Me jälgime olukorda väga tähelepanelikult ning oleme vajadusel valmis rakendama rangemaid meetmeid.

Korduma kippuvad küsimused:

Olen tellinud laaduri. Kas olukord mõjutab tellimuse tarnet?

Avanttecno OY tehas töötab tavapäraselt. Hetkel tarnete viibimisi ei ole toimunud.
Korraldame klientidele laadurite kohaletoimetamist ning oleme paindlikud lahendama olukordasid tehnika üleandmisel, mis võib olla raskendatud karantiinist jne.

Hoolduses on broneeritud aeg, aga pole võimalik kohale tulla? Mida ma tegema peaksin?
Helistage või saatke meile e-kiri, et saaksime olukorra võimalikult paindlikult ja sujuvalt lahendada. Võimalus on saata teie laadurile järele transport ja tuua laadur tagasi peale hoolduse teostamist.

Kas ma saan praegu uut laadurit/töövahendeid tellida?
Jah, müügimeeskond töötab ja võtame vastu ka uusi tellimusi. Lisainformatsiooni saamiseks võtke palun ühendust meie müügiinimestega.

Püsige terved!

Joosep Käba
Sami Masinakeskus OÜ